Головне управління Держпраці

у Херсонській області

Архіви

Фахівці Головного управління розглянули 634 звернення громадян за перше півріччя

Категорія: Головна сторінка | Новини
Дата: 08/09/2017 14:26:03
За перше півріччя 2017 року до Головного управління Держпраці у Херсонській області надійшло 634 звернення громадян, 29 з яких стосувались питань управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки, а інші 605 – управління з питань праці. 
З цих 605 звернень – 327 надійшли на Урядову «гарячу лінію», а це більше половини (54%) від усієї кількості звернень, що надійшли до управління. 105, а це 17.3%, звернень надійшли від громадян поштою, а 43 (7%) звернення були прийняті  на особистому прийомі керівництвом Головного управління. Інші звернення, а саме 130 (21,5%),  надійшли від громадян, які звернулися до інших установ та організацій, та були перенаправлені до Головного управління за належністю.
З усієї кількості звернень, що надійшли до Головного управління, з питань додержання законодавства про працю проведено 134 (це лише 22%) позапланові перевірки. Ця невисока кількість пов’язана зі вступом у силу нового порядку №295 від 26.04.2017р., який унеможливив проведення позапланових перевірок.
Найбільш поширеним питанням, що ставилось у зверненнях, були оплата праці та пов’язані із ним підпитання – мінімальна заробітна, яка з 1 січня 2017 року зросла та заборгованість із заробітної плати. Наступним питаннями були скорочення працівників та перевід на неповний робочий день або неповну ставку через підвищення рівня мінімальної заробітної плати. Також не менш поширеним питанням є легалізація трудових відносин – офіційне працевлаштування.
Всі звернення відпрацьовані та закриті вчасно. На них надано відповіді у встановлені законодавством строки.

Проведена чергова роз’яснювальна робота, націлена на подолання нелегальної зайнятості

Категорія: Головна сторінка | Новини
Дата: 08/09/2017 14:25:05
Роз’яснювальні заходи про переваги трудового договору здійснюються регулярно у Херсоні та області.
Так, інспектори праці відвідали торгівельні точки ринку «Північний» Таврійського району, де  проінформували працівників про наслідки нелегальних трудових відносин та розповіли про переваги та гарантії, які дає трудовий договір.
Формування правової культури населення  - одна з пріоритетних цілей Держпраці. Кожен громадянин нашої країни  має зрозуміти: гідна праця  включає у себе соціальні гарантії, що неможливо без укладання трудового договору.

Безпекa праці у школі: що важливо знати

Категорія: Головна сторінка | Новини
Дата: 08/09/2017 12:23:51
З новим навчальним роком актуальним стало питання безпеки праці у навчальному закладі. Про основні вимоги та засади безпеки праці у школах, університетах, закладах професійно-технічної освіти  інформуємо.
Передусім, слід зазначити, що керівник  навчального закладу, зокрема ректор, директор, завідувач відповідає   за   створення     безпечних      умов навчально-виховного   процесу.
Керівник призначає наказом осіб,  відповідальних за стан охорони  праці   в   структурних   підрозділах,    навчальних    кабінетах,  лабораторіях, майстернях, спортзалах, тирах (стрільбищах).  Щорічно перед початком навчального року  робоча комісія визначає готовність навчальних кабінетів, майстерень, спортзалів, ігрових та спортивних майданчиків, інших приміщень навчального закладу до нового навчального року і складає акти-дозволи на введення їх в експлуатацію. До акта-дозволу на введення в експлуатацію спортзалу і спортивних споруд додаються відомості про випробування навчального спортивного обладнання, що розміщено в них для використання в навчально-виховному процесі. Після огляду робочою комісією навчальний заклад приймає в експлуатацію комісія, створена за наказом відповідного органу управління освітою. На навчальні кабінети (лабораторії) навчального закладу складаються відповідні паспорти.Керівник не дозволяє проведення навчально-виховного процесу за наявності  шкідливих  та  небезпечних  умов для здоров’я учнів та їх вчителів.
Перед початком навчального року працівники навчального закладу проходять щорічний медогляд. Керівник навчального закладу має право в установленому законодавством порядку притягнути працівника, який ухиляється від проходження обов’язкового медичного огляду, до дисциплінарної відповідальності та відсторонити його від роботи без збереження заробітної плати
Також слід наголосити, що працівники мають бути проінформовані та проінструктовані щодо дій, необхідних у разі виникнення   аварійних ситуацій.
Джерело:http://lviv.dsp.gov.ua/