Головне управління Держпраці

у Херсонській області

Архіви

Зустріч-діалог «Потенційні шляхи подолання незадекларованої праці»

Категорія: Новини
Дата: 30/11/2017 17:30:41

За участю директора Високопільського центру зайнятості Дмитра Тарабаки  та головного державного інспектора Головного Управління Держпраці у Херсонській  області Олега Князєва для зареєстрованих безробітних проведено зустріч-діалог «Потенційні шляхи подолання незадекларованої праці».

Мета заходу – усвідомлення переваг легальної зайнятості.

Інспектор проінформував присутніх щодо негативних наслідків незадекларованої праці для країни та працівників і наголосив, що тільки офіційне оформлення трудових відносин забезпечує державні гарантії та соціальний захист, визначені законодавством.

   

Безробітних цікавили питання відповідальності роботодавців за використання незадекларованої зайнятості; відповідальності найманого працівника, який працює без оформлення трудових відносин; проходження стажування та випробувального терміну у роботодавця. Присутні отримали вичерпні відповіді та корисну інформацію щодо переваг офіційного працевлаштування.

Відбувся черговий семінар в районному центрі зайнятості

Категорія: Новини
Дата: 30/11/2017 14:39:14

В  районному центрі зайнятості фахівець Головного управління Держпраці у Херсонській області Байрак А.О. провела семінар для осіб Нововоронцовського району, які отримали статус безробітного та перебувають у пошуку роботи.

На жаль, діяльність певної категорії роботодавців побудована на тіньових схемах з використанням праці без належного оформлення та оплати праці "у конверті", що позбавляє працівників будь-яких економічних та соціальних гарантій. Саме тому необхідно переконати потенційних працівників у необхідності оформлення трудових відносин в законодавчо встановленому порядку. З цією метою фахівець ГУ Держпраці проводить потужну інформаційно-роз'яснювальну роботу з безробітними Нововоронцовського району.

У ході семінару інспектор охарактеризувала стан ринку району та зауважила, що легалізація трудових відносин та дотримання вимог законодавства про працю – вагома вимога сьогодення. У зв`язку з цим було наголошено на перевагах легальної зайнятості в Україні та надано інформацію про соціальні пільги, які надаються різним категоріям населення при офіційному працевлаштуванні, про можливість укладання договору добровільного страхування та відповіла на численні питання безробітних.

Працівники ГУ Дежпраці провели семінар у Херсонському центрі зайнятості

Категорія: Новини
Дата: 29/11/2017 16:27:35

В Херсонському обласному центрі зайнятості проведено семінар для роботодавців, участь в якому взяли  начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів  Ірина Кравець та начальник відділу з питань додержання законодавства застрахованих осіб, працевлаштування інвалідів,з питань дитячої праці та інших нормативно-правових актів Лариса Зелінська.
Далі...

З керівниками навчальних закладів м. Херсона проведено семінар на тему безпечної експлуатації котелень

Категорія: Новини
Дата: 29/11/2017 16:24:40
У листопаді в Херсоні розпочато опалювальний сезон. З’явилось тепло в оселях та на підприємствах, запрацювали котельні лікарень та навчальних закладів. Відтак, час нагадати керівникам цих установ про найважливіші аспекти безпеки при експлуатації газифікованих котелень та топкових.

З метою превентивного впливу на безпечну організацію роботи котелень та на виконання відповідного звернення Державної служби України з питань праці 28 листопада Головним управлінням на базі загальноосвітньої школи № 14 (вул. Гетьмана Сагайдачного, 20) було організовано та проведено семінар на тему дотримання вимог безпеки під час експлуатації котелень у навчальних та дошкільних закладах м. Херсона.

Далі...

Пацієнт-орієнтованій моделі лікування туберкульозу – належне бюджетне забезпечення

Категорія: Новини
Дата: 29/11/2017 12:16:10

Заступник начальника управління з питань праці ГУ Держпраці у Херсонській області Леся Олішевко взяла участь у проведенні публічної консультації у формі «круглого столу» «Пацієнт-орієнтованій моделі лікування туберкульозу – належне бюджетне забезпечення», що проходило в конференц-залі «Office» готелю «Фрегат». До «круглого столу»  були залучені і представники Херсонської обласної ради, неурядових організацій, медичних працівників, пацієнтів Херсонської області.

В ході консультації обговорювались питання залучення органів державної влади, що не відносяться до медичної сфери, до заходів по боротьбі з туберкульозом, завдання в сфері бюджетної адвокації у сфері обласної протитуберкульозної програми, впровадження пацієнт-орієнтованої моделі лікування туберкульозу та інші питання.