Працювати офіційно чи нелегально?

18 вересня 2018

Відбувся черговий семінар для потенційних працівників  у Нововоронцовському  районному центрі зайнятості

З метою інформування населення про переваги офіційного працевлаштування та застереження від використання незадекларованої праці фахівець Головного управління Держпраці у Херсонській області  Аліна Байрак провела семінар з безробітними у Нововоронцовському районному центрі зайнятості.

Під час своєї доповіді фахівець наголосила, що кожен громадянин повинен пам’ятати: отримання зарплати «у конверті» сьогодні позбавляє його в майбутньому соціального захисту у разі безробіття, тимчасової втрати працездатності, нещасного випадку на виробництві тощо. Особи, що працюють нелегально, позбавлені гідної заробітної плати, а в майбутньому – пенсії.

«На жаль, діяльність певної категорії роботодавців побудована на тіньових схемах з використанням праці без належного оформлення та оплати праці “у конверті”, що позбавляє працівників будь-яких економічних та соціальних гарантій!»

В ході проведення семінару учасники ознайомились з порядком укладання трудового договору, дізналися про його суттєві відмінності від договору цивільно-правового характеру та про встановлення  випробувального строку при прийнятті на роботу.

На завершення учасники заходу мали змогу особисто поспілкуватися з фахівцем ГУ Держпраці та отримати кваліфіковані відповіді на запитання.