Легалізація трудових відносин – крок назустріч суспільству!

27 червня 2018

На сьогоднішній день, легалізація доходів та трудових відносин у сфері зайнятості населення є актуальною проблемою в Україні. Адже від рівня заробітної плати найманих працівників прямо пропорційно залежить надходження податку з доходів фізичних осіб – основного джерела наповнення бюджету. З метою реалізації соціально-економічної та державної політики зайнятості у Херсонському міському центрі зайнятості постійно проходять тематичні семінари щодо легалізації зайнятості для безробітних та роботодавців.

В рамках цієї програми 26 червня у приміщенні міського центру зайнятості відбувся семінар для роботодавців м. Херсона. Захід пройшов за участі головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про  працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів  ГУ Держпраці у Херсонській області Оксани Венгер, представників Херсонського міського центру зайнятості, ГУ ДФС у Херсонській області.

Головний державний інспектор провела роз’яснювальну роботу щодо інформування роботодавців про переваги офіційного працевлаштування та зауважила, що лише при належному ставленні до своїх прав та обов’язків усі суб’єкти сучасного ринку праці можуть розраховувати на позитивний результат та досягнення поставлених цілей.

Присутні роботодавці мали змогу поспілкуватися з головним державним інспектором та отримати відповіді на запитання.

Шановні роботодавці! Закликаємо Вас зробити крок назустріч суспільству – легалізувати зайнятість населення та відмовитись від виплати зарплати «в конвертах». Це дозволить: зняти соціальну напругу, громадянам отримати реальну соціальну підтримку. Пропонуємо Вам негайно зареєструвати належним чином трудові відносини з своїми найманими працівниками.