Про легалізацію найманої праці говорили з роботодавцями м. Херсона

25 липня 2018

24 липня, в приміщенні Херсонського міського центру зайнятості відбувся семінар, в ході якого начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Головного управління Держпраці у Херсонській області Ірина Кравець розповіла роботодавцям стосовно легалізації найманої праці та Порядку здійснення державного контролю за дотриманням законодавства про працю. Загалом у семінарі взяли участь 17 роботодавців м. Херсона.

У ході зустрічі були надані кваліфіковані роз’яснення щодо прийому на роботу працівників, подання повідомлення та звіту до державної фіскальної служби, штрафні санкції за порушення у сфері праці для юридичних та фізичних осіб-підприємців, що використовують найману працю.

Також фахівець Головного управління роз’яснила присутнім різницю між укладанням трудового договору та договору цивільно-правового характеру. Так, з початку року, Головним управлінням Держпраці у Херсонській області виявлено 224 працюючих без укладання трудових відносин та зафіксовано 35 випадків підміни трудових відносин договорами ЦПХ.

На завершення учасники семінару мали змогу особисто поспілкуватися з фахівцем ГУ Держпраці та отримати кваліфіковані відповіді на запитання.