Роботодавців Залізного Порту попередили про можливі наслідки недотримання законодавства про працю

25 червня 2018

22 червня 2018 року, за участі начальника відділу з питань додержання законодавства застрахованих осіб, працевлаштування інвалідів, з питань дитячої праці та інших нормативно-правових актів Лариси Зелінської, відбувся виїзд членів робочої групи з питань забезпечення вимог бюджетного законодавства під час проведення курортного сезону в області в с. Залізний Порт Голопристанського району для обстеження місць масового відпочинку населення на узбережжі.

Виїзд відбувся з метою забезпечення вимог чинного законодавства при проведенні курортного сезону, зокрема щодо відкриття та функціонування розважальних закладів, об’єктів торгівлі, легалізації праці, забезпечення відповідних надходжень до бюджетів усіх рівнів тощо. Крім фахівця ГУ Держпраці, до складу робочої групи увійшли представники ДФС, Держродспоживслужби, Департаменту економічного розвитку та торгівлі, Департаменту соціального захисту населення.

Під час заходу інформовано суб’єктів господарювання, що використовують працю найманих працівників, про необхідність дотримуватись законодавства про працю. Особливу увагу приділено питанню необхідності оформлення трудових договорів із працівниками та наголошено на недопустимості укладення договорів цивільно-правового характеру зі своїми працівниками, попереджено про наслідки укладення договорів про надання послуг з надання персоналу (аутстафінгу).

Також, роботодавців та працівників проінформовано про підстави здійснення контрольних заходів інспекторами праці відповідно до Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого ПКМУ №295 від 26.04.2017 р.