Головне управління провело контрольні заходи в неформальному секторі економіки

17 вересня 2018

Під час проведення головним державним інспектором праці на минулому тижні інспекційних відвідувань в смт. Новотроїцьке Херсонської області встановлено використання двома фізичними особами, не зареєстрованими як суб’єкти підприємницької діяльності, найманої праці без оформлення трудових відносин.

Так, у фізичної особи, яка здійснює вирощування бахчових культур, встановлено 4 особи, які працювали без оформлення трудових відносин. Під час здійснення контрольного заходу у фізичної особи, яка займається вирощуванням цибулі на території Олександрівської сільської ради, встановлено 7 осіб без офіційного оформлення трудових відносин.

Відносно зазначених фізичних осіб будуть прийняті відповідні заходи реагування в межах наданих повноважень Головного управління Держпраці у Херсонській області та матеріали інспекційного відвідування будуть направлені до органів Державної фіскальної служби.

Нагадуємо, що відповідно до п. 1 Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017р. № 295, зазначений контроль здійснюється, зокрема, відносно фізичних осіб, які використовують найману працю.