Міжвідомча співпраця у протидії нелегальній зайнятості

21 вересня 2018

Продовжуючи активну інформаційно – роз’яснювальну роботу щодо детінізації ринку праці та оформлення трудових відносин із найманими працівниками, фахівець Головного управління Держпраці у Херсонській області Аліна Байрак спільно з завідувачем Високопільського сектора обслуговування громадян Головного УПФУ в Херсонській області Віталієм Бібіком провели роз’яснювальну роботу серед роботодавців та населення смт Архангельське та с. Іванівка Високопільського району Херсонської області, стосовно нелегальної праці.

У ході спілкування Байрак А.О. розповіла про негативні наслідки нелегальної праці та закликала роботодавців офіційно оформляти працівників на роботу шляхом укладання трудового договору.

Головне управління Держпраці у Херсонській області нагадує, що юридичні та фізичні особи – підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді штрафу в разі фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту) – у 30 кратному розмірі мінімальної зарплати (на даний час – 111 тис. 690 грн), встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення.

Якщо Вам відомо про нелегальну працю та заробітну плату «в конвертах», просимо Вас повідомляти на «гарячу» лінію Головного управління Держпраці у Херсонській області за номером (0552) 49-06-30 або заповніть електронну форму повідомлення на нашому сайті ПОВІДОМИТИ ПРО НЕЗАДЕКЛАРОВАНУ ПРАЦЮ. Анонімність гарантуємо.