Представники Головного управління Держпраці у Херсонській області та Служби у справах дітей Херсонської ОДА домовилися про подальшу співпрацю

22 серпня 2019

21.08.2019 року відбулася робоча зустріч начальника Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Херсонській області Світлани Марієнчук і заступника начальника управління – начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно – правових актів управління з питань праці Головного управління Держпраці у Херсонській області Лесі Олішевко та заступника начальника, начальника відділу з усиновлення, здійснення функції щодо опіки, піклування над дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування, фінансової діяльності та кадрової роботи Служби у справах дітей Херсонської ОДА – Ольги Баришнікової.

У заході, який проходив у рамках  двосторонньої угоди, укладеної свого часу між двома відомствами, з метою забезпечення неухильного дотримання роботодавцями області законодавства про працю неповнолітніх, були обговорені підсумки спільної роботи, що стосуються трудової діяльності неповнолітніх, а також визначені заходи для подальшої співпраці.

Зокрема, було домовлено проводити широку інформаційно-роз’яснювальну роботу та спільні заходи (семінари, наради, консультації) серед роботодавців та неповнолітніх осіб, спрямовану на запобігання випадків незаконного використання дитячої праці. Проводити взаємний обмін інформацією про випадки використання дитячої праці та виявлені факти застосування праці дітей з порушенням законодавства про працю неповнолітніх. Залучати посадовців Служби у справах дітей до проведення за їх участі інспекційних відвідувань. У разі виявлення порушень законодавства про працю неповнолітніх вживати заходів до поновлення порушених прав та проведення профілактичної роботи щодо їх попередження у подальшому.

Крім того, учасники зустрічі дійшли домовленості, щодо внесення деяких корективів до попередньої угоди у зв’язку із певними змінами в чинному законодавстві та порядку проведення контролю за додержанням законодавства про працю.