Роботодавцям Арабатської стрілки Генічеського району доведеться сплатити 4,7 млн грн штрафу за використання незадекларованої праці

07 вересня 2018

Головним управлінням Держпраці у Херсонській області здійснено інспекційні відвідування території курортної зони Херсонщини, під час яких встановлено факти використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин.

За результатами інспекційних відвідувань на 16 суб’єктів господарювання, що використовували роботу 39 працівників без укладення трудового договору уповноваженими особами Головного управління винесено постанови про накладення штрафу на загальну суму 4,7 млн грн.

Головне управління Держпраці у Херсонській області звертається до роботодавців  належним чином оформляти трудові відносини з працівниками, щоб уникнути застосування штрафних санкцій. Штрафи за порушення норм законодавства з праці значні і можуть повністю зруйнувати бізнес, побудований роками. Тож радимо ще раз звернутися до норм КЗпПУ та законів, що регламентують трудові відносини. Часто дешевше дотримуватися норми закону, аніж сплачувати штрафи.