У курортному місті Скадовськ використовується наймана праця без оформлення трудових відносин

17 серпня 2018

17.08.2018 року начальник Головного управління Держпраці в області Берлим В.В. та інспектори праці провели інспекційні відвідування щодо виявлення неоформлених трудових відносин  суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність у м. Скадовськ Херсонської області.

В ході проведення контрольних заходів закладів громадського харчування та відпочинку встановлено порушення в частині укладання трудових відносин.

Зокрема, в одному з розважальних закладів міста встановлено, що чотири працівника допущені роботодавцем до виконання робіт без укладання з ними трудових договорів.

На іншому об’єкті, роботодавець якого здійснює підприємницьку діяльність у сфері  громадського харчування зафіксовано чотирьох працівників з якими укладено цивільно-правові угоди на виконання робіт, що мають ознаки трудових відносин.

Наразі фахівцями Головного Управління відпрацьовуються матеріали інспекційних відвідувань та складаються відповідні документи для  вжиття заходів щодо притягнення роботодавців до відповідальності.