В Головному управлінні Держпраці у Херсонській області проведено спільну нараду щодо детінізації зайнятості та доходів населення

19 вересня 2018

Сьогодні, 19 вересня, на виконання доручення Прем’єр-міністра України В.Гройсмана щодо детінізації ринку праці та на виконання окремого доручення Державної служби України з питань праці про проведення інформаційно-роз’яснювальної компанії щодо оформлення трудових відносин із найманими працівниками, у Головному управлінні Держпраці у Херсонській області проведено спільну нараду за участю представників Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, Головного управління Пенсійного Фонду України в Херсонській області, сільських голів та інспекторів праці територіальних громад.

Учасники заходу жваво обговорили питання неоформлених трудових відносин із найманими працівниками.

Представники ДФС та Пенсійного Фонду України в Херсонській області обмінялись досвідом інформаційної роботи, а також  надали пропозиції щодо посилення   інформаційно-роз’яснювальної кампанії серед роботодавців області та найманих працівників стосовно переваг легального працевлаштування, негативних наслідків роботи без оформлення трудового договору та відповідальності за таке порушення.

Також було наголошено що у поточному році було зареєстровано 3600 фізичних осіб-підприємців, а це 15 млн. грн. надходжень до бюджету. Збільшилась і кількість застрахованих осіб з початку року на 11 156 осіб.

В ході проведення заходу учасниками прийнято рішення щодо спільних дій у проведенні роботи по детинізації зайнятості та доходів населення.