Головні державні інспектори з праці провели семінар – навчання з тимчасово безробітними громадянами м. Херсон

25 липня 2019

З метою інформування населення про переваги офіційного працевлаштування та застереження від використання незадекларованої праці, у приміщенні Херсонського міського центру зайнятості, відбувся семінар для громадян, які перебувають на обліку в службі зайнятості як безробітні.

Головні державні інспектори праці розповіли про переваги офіційного працевлаштування та зауважили, що лише при належному ставленні до своїх прав усі майбутні працівники будуть забезпечені державними гарантіями, такими як: своєчасно виплачена заробітна плата не нижче гарантованого мінімального розміру, захист від незаконного звільнення, гарантоване право на відпочинок, безпечні умови праці, оплата тимчасової непрацездатності, виплата при нещасному випадку на виробництві або професійному захворюванні тощо.

Разом з тим, фахівці надали присутнім роз’яснення щодо порядку укладання трудового договору, його суттєвих відмінностей від договору цивільно-правового характеру.

На завершення учасники заходу мали змогу особисто поспілкуватися з фахівцями ГУ Держпраці у Херсонській області та отримати кваліфіковані відповіді на запитання.