Інспектори праці спільно з журналістами телеканалу UA: Херсон провели інформаційні відвідування

30 січня 2020

Відповідно до доручення Прем’єр-міністра України О. Гончарука від 22.01.20 № 2313/0/1-20 «Про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами», по всій Україні, у тому числі і на Херсонщині, триває інформаційна кампанія спрямована на подолання незадекларованої праці.

Інспектори праці щоденно відвідують торгівельні заклади, заклади тимчасового розміщування та організації харчування з метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

Так, 30 січня 2020 року інспектори Головного управління Держпраці у Херсонській області разом з журналістами телеканалу UA: Херсон провели інформаційні відвідування суб’єктів господарювання, які здійснюють свою господарську діяльність на території м. Херсон.

Роботодавців та найманих працівників інформували про необхідність належного оформлення трудових відносин, а також про переваги легальної зайнятості як для працівників, так і роботодавців.