Легалізація найманої праці – ПОНАД УСЕ

23 листопада 2020

Минулого тижня головним державним інспектором ГУ Держпраці у Херсонській області спільно з представниками державної податкової служби, держспоживспілки, центру зайнятості, соціального захисту населення та пенсійного фонду на території Генічеського району була проведена  активна інформаційно-роз’яснювальна робота з суб’єктами господарювання, які надають ритуальні послуги з питання легалізації трудових відносин та офіційного працевлаштування найманих працівників.

 

Крім того фахівцем ГУ Держпраці у Херсонській області:

  • наголошено на важливості дотримання рекомендацій щодо профілактики розповсюдження вірусу;
  • закликано дотримуватись респіраторної гігієни, часто мити руки з милом та обробляти їх дезінфекційними спиртовмісними засобами;
  • рекомендовано регулярно проводити прибирання на робочому місці, в тому числі засобами для чищення, а також часто провітрювати приміщення.

ГУ Держпраці у Херсонській області нагадує – легалізація найманої праці сьогодні є надважливим і гострим питанням, яке потребує розуміння всіх громадян. Тільки офіційно оформлений найманий робітник може бути соціально захищеним, а утримані з легальної заробітної плати податки зможуть бути використані для своєчасного фінансування відповідних статей витрат міста й держави та для соціальних виплат.