Легалізація зайнятості – крок назустріч суспільству!

17 травня 2018

Головний державний інспектор ГУ Держпраці у Херсонській області провела семінар для безробітних, що відбувся у Великоолександрівському центрі зайнятості.

Для людей, що шукають роботу, інспектор наголосила, що тільки офіційне працевлаштування забезпечує найманому працівникові  підтвердження трудового та страхового стажу, державні гарантії й соціальний захист, передбачені законодавством. Особливу увагу вона звернула увагу на штрафи, які накладаються за порушення трудового законодавства та відповідальність роботодавців за порушення законодавства про працю, що регулюється також і Кримінальним кодексом України.

Безробітних ознайомили з аспектами укладання трудового договору, цивільно – правової угоди, контракту, зосередили увагу на питаннях чинного законодавства про працю та шляхах реалізації права на працю.

На завершення, присутні отримати відповіді на запитання щодо  укладання  трудового договору чи контракту з роботодавцем та багато іншої корисної інформації, що стосується офіційного працевлаштування.