Працівників підприємств Херсона проконсультовано щодо оформлення трудових відносин й додержання мінімальних гарантій в оплаті праці

26 липня 2019

Головне Управління Держпраці у Херсонській області всебічно сприяє легалізації трудових відносин та активно веде інформаційно-роз’яснювальну діяльність серед населення регіону.

Так, головний державний інспектор праці Вероніка Гезь зустрілась з суб’єктами господарювання та працівниками міста Херсона.

В ході інформаційної роботи підприємці та працівники отримали роз’яснення та консультації стосовно оформлення трудових відносин й додержання мінімальних гарантій в оплаті праці.

«Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» мінімальний розмір заробітної плати становить 4173 грн. Відтак, роботодавець зобов’язаний, не рідше ніж 2 рази на місяць, виплачувати працівнику заробітну плату не менше за встановлений мінімальний розмір за відповідно відпрацьовану норму часу», – зазначила фахівець.

Крім того, інспектор повідомила про необхідність проведення індексації заробітної плати, якщо величина індексу споживчих цін перевищила поріг індексації, який встановлено у розмірі 103%.

Державний інспектор праці закликала підприємців та працівників звертатися до фахівців Держпраці для отримання консультацій з питань, що стосуються трудового законодавства.

«З метою отримання консультації щодо належного оформлення трудових відносин звертайтесь до ГУ Держпраці у Херсонській області за тел. (0552) 49 06 30», – наголошувала інспектор.