Суб’єктів господарської діяльності Великоолександрівського району Херсонської області повідомлено про додержання законодавства про працю

29 травня 2019

Практика переконує, що лише знати закони це замало, аби бути законослухняним. Громадяни повинні також володіти інформацією про відповідальність, передбачену за порушення вимог чинного законодавства. Саме на цьому акцентував увагу головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Херсонській області під час проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи із суб’єктами господарської діяльності Великоолександрівського району.

Так, фахівець надала консультації з питань оформлення трудових відносин та мінімальної зарплатні. Також вона пояснила працівникам переваги легального працевлаштування, наголосила на важливості виведення неформальної зайнятості з «тіні».

«Нині потрібно йти до кожного підприємця і пояснювати їм зміни у законодавстві, адже за порушення трудового законодавства передбачені чималі штрафні санкції. Водночас працівники повинні знати свої права, адже зазвичай людям важко допомогти відновити справедливість, якщо вони працювали «нелегально», — зауважила інспектор.