Тимчасово безробітні громадяни м. Херсон дізнались про переваги офіційного працевлаштування

30 січня 2020

З метою інформування населення про переваги офіційного працевлаштування та застереження від використання незадекларованої праці, у приміщенні Херсонського міського центру зайнятості, відбувся семінар для громадян, які перебувають на обліку в службі зайнятості як безробітні.

Заступник начальника управління – начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів управління з питань праці Головного управління Держпраці у Херсонській області Леся Олішевко розповіла про переваги офіційного працевлаштування та зауважила, що лише при належному ставленні до своїх прав усі майбутні працівники будуть забезпечені державними гарантіями, такими як: своєчасно виплачена заробітна плата не нижче гарантованого мінімального розміру, захист від незаконного звільнення, гарантоване право на відпочинок, безпечні умови праці, оплата тимчасової непрацездатності, виплата при нещасному випадку на виробництві або професійному захворюванні тощо.

«Оформлення трудових відносин у встановленому чиним законодавством порядку і офіційне отримання заробітної плати – це державний захист від незаконного звільнення, це безпечні та здорові умови праці, гарантоване право на відпочинок та гідна пенсія у майбутньому!», – наголосила Леся Олішевко.

Разом з тим, фахівець надала присутнім роз’яснення щодо порядку укладання трудового договору та його суттєвих відмінностей від договору цивільно-правового характеру.

На завершення учасники заходу мали змогу особисто поспілкуватися з представником Головного управління та отримати кваліфіковані відповіді на запитання.