У Головному управлінні Держпраці у Херсонській області стартував Всеукраїнський тиждень права – 2018

10 грудня 2018

Сьогодні, 10 грудня, у День прав людини, фахівці Головного управління Держпраці у Херсонській області долучилися до проведення Всеукраїнського тижня права.

Спеціаістами, у межах Тижня права планується, зокрема, провести у вищих та загальноосвітніх навчальних закладах лекції та семінари, з метою ознайомлення молоді з основами трудового законодавства.

Крім того, 12 грудня, в регіональному виданні – газета «Новий день», відбудеться телефонна гаряча лінія, під час якої з 12.00 – 13.00 фахівці Головного управління, в межах повноважень Держпраці, надаватимуть роз’яснення всім, хто зателефонує до редакції. Номер телефону для зв’язку (0552) 45-43-57.

Разом з тим, з метою підвищення загального рівня правової культури та набуття необхідного рівня правових знань, кожен бажаючий може звернутись до фахівців юридичного відділу Головного управління Держпраці у Херсонській області та отримати правову допомогу за напрямом діяльності служби. Номер телефону для зв’язку (0552) 49-07-17.

Довідково: відповідно до Указу Президента України Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини, який відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.