В Херсонському центрі зайнятості обговорили Проект МОП щодо створення робочих місць на ринку праці

14 червня 2018

14 червня 2018 року заступник начальника управління з питань праці Головного управління Держпраці у Херсонській області Леся Олішевко взяла участь у проведенні наради з питань запровадження Проекту МОП «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні», що відбулася в  Херсонському обласному центрі зайнятості. Проект МОП «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» реалізується в рамках Данської програми сусідства (DANEP) на 2017-2021 роки та Данської програми підтримки для України.

Така програма спрямована на комплексне вирішення проблем зайнятості та ринку праці на національному та регіональному рівнях, зокрема вдосконалення механізмів управління ринком праці, розвиток професійних навиків учасників ринку праці, зміцнення соціального діалогу.

Під час заходу відбувся обмін думками щодо пріоритетів у досягненні цілей проекту для спільного бачення його реалізації та було наголошено на необхідності співпраці з зацікавленими органами виконавчої влади Херсонщини, а також з соціальними партнерами – профспілками і роботодавцями.