Фахівці Головного управління Держпраці у Херсонській області приєднуються до проведення тижня права та запрошують херсонців підвищити правову обізнаність

30 листопада 2018

В Україні й в усьому світі 10 грудня відзначається Міжнародний день прав людини. Цього дня у 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини – перший міжнародний документ, який задекларував рівність прав і свобод усіх людей. У Декларації найвищою цінністю було проголошено людське життя, його безпеку, гідність та громадянські, політичні, соціальні, культурні права людини, які кожна держава зобов’язана захищати силою Закону.

Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2018 року № 681-р, з 10 по 14 грудня відбудуться тематичні заходи у рамках проведення Всеукраїнського тижня права.

Традиційно фахівці Головного управління Держпраці у Херсонській області (далі – Головне управління) приєднаються до проведення тижня права та нададуть всім охочим правову допомогу за напрямом діяльності служби.

Під час проведення заходів фахівці Головного управління, з метою підвищення рівня правової культури населення, говоритимуть про дотримання законодавства з питань праці та охорони праці.

Кожен бажаючий може звернутись до Головного управління Держпраці у Херсонській області та отримати необхідну інформаційну допомогу.

Крім того, у цей тиждень фахівці Головного управління читатимуть лекції з метою ознайомлювання молоді з основами трудового законодавства.