Головне управління Держпраці у Херсонській області приєднується до Всеукраїнського тижня права – 2019

09 грудня 2019

В Україні щороку у грудні, починаючи з 2008 року, проводиться Всеукраїнський тиждень права з нагоди річниці прийняття Загальної декларації прав людини.

Відповідно до Указу Президента України від 08 грудня 2008 року №1149/2008 Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, який включає 10 грудня – День прав людини. Він відзначається в знак проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Тиждень права  – це масштабний захід, який об’єднує працівників, роботодавців,  органи влади, громадський сектор та суспільство задля просвіти у сфері прав людини.

Проведення Всеукраїнського тижня права передбачає собою здійснення низки заходів з популяризації знань про людські права та про Загальну декларацію прав людини, які мають на меті утвердження в нашій країні правової держави, підняття рівня правової освіти та культури українців, підвищення інформованості громадян щодо їхніх конституційних прав та обов’язків, можливостей їх реалізації та захисту, виховання в них поваги  до закону.

Упродовж 9-13 грудня в межах Всеукраїнського тижня права відбудеться низка заходів за участі фахівців Головного управління Держпраці у Херсонській області.  Зокрема, заплановано провести  лекції, семінари, навчання, бесіди з питань реалізації і захисту прав людини. Відтак такі  превентивні заходи відбудуться на підприємствах, у закладах освіти, центрах зайнятості та інших установах.