Не послаблюємо увагу до стану охорони праці в машинобудівній галузі – перевіряємо Прат «КЕМЗ»

26 листопада 2021

З 15 по 19 листопада 2021 року Головним управлінням проведено планову перевірку дотримання вимог законодавчих, нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки в Приватному Акціонерному Товаристві «Каховський Експериментальний Механічний Завод» ( далі ПРАТ «КЕМЗ»), м. Каховка Херсонської області.

Основним видом діяльності ПРАТ «КЕМЗ» є виробництво насосів та компресорів, ремонт машин та обладнання, виробництво сільськогосподарської та лісогосподарської техніки, підйомного та транспортувального обладнання, устаткування для харчової промисловості.

За результатами перевірки комісією Головного управління Держпраці у Херсонській області було виявлено 70 порушень, складено акт та вручено обов’язкові до виконання приписи. Підприємству надано два місяці на усунення виявлених порушень.

На робочих місцях майстрів, слюсарів та верстатників проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу на тему оснащення блокувальними пристроями та засобами сигналізації потенційно-небезпечних місць, забезпечення та використання засобів індивідуального захисту, тощо.