Перевіряємо вітрову електростанцію ТОВ «ВІНДКРАФТ КАЛАНЧАК»

06 грудня 2021

З 01 грудня 2021 року Головним управлінням Держпраці у Херсонській області, під головуванням начальника Головного управління Віталія Берлима, проводиться планова перевірка дотримання вимог законодавчих, нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у ТОВАРИСТВІ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВІНДКРАФТ КАЛАНЧАК», за адресою: 75800, Херсонська обл., Каланчацький район, смт Каланчак, вул. Херсонська, 98.

Основним видом діяльності ТОВ «ВІНДКРАФТ КАЛАНЧАК» є виробництво   електроенергії.

Компанія ТОВ «ВІНДКРАФТ КАЛАНЧАК» є учасником українського ринку відновлюваної енергетики з 2019 року в ролі незалежного виробника електроенергії з відновлюваних джерел енергії (ВДЕ). Під управлінням компанії  одна вітроелектростанція (ВЕС) «Мирненська», що розташовується на землях Мирненської об’єднаної територіальної громади у Херсонській області, сукупною потужністю 163.0 МВт, введена в експлуатацію у 2019 році.

Елетроенергію, вироблену компанією ТОВ «ВІНДКРАФТ КАЛАНЧАК» викуповує Гарантований покупець за зеленим тарифом. За підсумками 2020 року на вітроелектростанції компанії вироблено 469.76 млн. кВт-год. “зеленої” електроенергії.

Для здійснення господарської діяльності у  ТОВ «ВІНДКРАФТ КАЛАНЧАК» за штатом обліковується 36 працівників. На підприємстві виконуються роботи підвищеної небезпеки із застосуванням машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

В ході заходу Головним управлінням перевіряється додержання Товариством норм та правил з охорони праці та промислової безпеки на виробництві, наявність дозволів та декларацій відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці, організацію безпечного проведення робіт, зокрема робіт  підвищеної небезпеки, безпечну експлуатацію потужних підіймальних пристроїв та енергосистем.

Проведено нараду з керівництвом ТОВ «ВІНДКРАФТ КАЛАНЧАК» щодо профілактики виробничого травматизму та не допущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID -19.