В комунальному закладі «Олешківський дитячий будинок-інтернат» перевірять дотримання вимог законодавства з питань охорони праці

12 березня 2019

Комісією Головного управління Держпраці у Херсонській області розпочато перевірку дотримання вимог законодавства з питань охорони праці в Комунальному закладі «Олешківський дитячий будинок-інтернат», яка триватиме з 11 по 22 березня 2019 року.

Фахівці Головного управління перевірять функціонування системи управління охороною праці, організацію безпечної роботи посудин, що працюють під тиском, систем газопостачання, експлуатацію котельні та ліфтів.

Крім того, буде перевірено дотримання суб’єктом господарювання вимог законодавства з питань охорони праці при видобутку підземних вод.

Довідково: Олешківський дитячий будинок-інтернат було відкрито в 1968 році для дітей з наслідками поліомієліту і церебрального паралічу. Нині це єдиний будинок-інтернат в Україні, де утримуються, навчаються та лікуються діти з надзвичайно складними формами інвалідності і різними відхиленнями в психічному та розумовому розвитку.

У дитячому будинку працює 180 осіб, зокрема вихователі, логопеди, психологи, інструктори з праці, лікарі, медичні сестери та молодший медичний персонал.