Завершено перевірку МКП «ХЕРСОНЕЛЕКТРОТРАНС»

02 березня 2020

Комісією Головного управління Держпраці у Херсонській області завершено перевірку дотримання вимог законодавства з охорони праці в МКП «ХЕРСОНЕЛЕКТРОТРАНС».

Фахівці Головного управління перевірили функціонування системи управління охороною праці, організацію безпечної роботи при експлуатації об’єктів системи газопостачання, посудин, що працюють під тиском, дотримання вимог безпечної експлуатації та обслуговування автомобільного, технологічного транспорту та міського електричного транспорту, об’єктів котлонагляду та підіймальних споруд.

В ході перевірки було встановлено, що підприємство не отримало дозвіл Державної служби України з питань праці на виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки. Крім того порушені умови отримування, зберігання та експлуатації балонів зі стиснутими та зрідженим вуглеводневим газами.

Відтак, адміністрації підприємства видано припис на усунення порушень та наголошено на посиленні роботи по створенню безпечних і нешкідливих умов праці, а також на додержанні вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці.