Боротьба з нелегальною працею іноземних громадян триває

10 грудня 2021

На виконання доручення Прем’єр-Міністра України по всій території України з початку листопада 2021 року проводяться заходи державного нагляду (контролю) суб’єктів господарювання, які використовують працю іноземців.

Так, 9 грудня 2021 року у м.Херсон інспекторами Головного управління Держпраці у Херсонській області сумісно з фахівцями Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній республіці Крим та м. Севастополя та Управління Державної міграційної служби України в Херсонській області проведено захід контролю закладу громадського харчування.

Під час заходу контролю виявлено використання фізичною особою – підприємцем праці 4 осіб, з яких 1 працівник є громадянином Туреччини.

Крім того, що фізична особа-підприємець використовував працю 4 працівників без належного оформлення трудових відносин ним також не було отримано дозвіл на працевлаштування іноземця.

За допущені порушення Закону України “Про зайнятість населення”, суб’єкта господарювання очікує штраф у двадцятикратному розмірі мінімальної  заробітної плати встановленої законом на момент проведення перевірки.