Держпраця і ДПС – взаємодія задля захисту іноземних працівників

07 грудня 2021

Першим заступником начальника Головного управління Держпраці у Херсонській області Яною Скуратовською разом з заступником начальника Головного управління ДПС, Автономній Республіки Крим та м.Севастополя Наталією Невдах 06 грудня 2021 року проведено робочу зустріч з представниками  суб’єктів господарювання, які отримали дозвіл про працевлаштування іноземців.

На даній зустрічі були обговорені питання оформлення документів при здійсненні працевлаштування іноземців, питання оплати їх праці, виконання ними посадових обов’язків та можливість залучення таких працівників до роботи не зазначеної у контракті, а також повноти та термінів сплати податків з заробітної плати таких робітників.

Крім того, Яна Скуратовська звернула увагу присутніх на можливі наслідки у разі порушень законодавства про працю і зайнятість населення відносно іноземних працівників.

Співпраця Держпраці та ДПС дозволить забезпечити дотримання трудових прав іноземних громадян, які працюють в Україні, зменшити кількість фіктивних контрактів, буде сприяти зниженню нелегальної міграції тощо.