Підведення підсумків діяльності робочої групи з легалізації м. Нова Каховка за 2021 рік

14 січня 2022

Нещодавно у приміщенні міськвиконкому Новокаховської міської ради під головуванням заступника міського голови м. Нова Каховка  Володимира Арнаута відбулось чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення м. Нова Каховка, на якому

було підбито підсумки проведеної роботи групи за минулий рік.

Зустріч була проведена за участю головного державного інспектора праці ГУ Держпраці у Херсонській області Наталії Іванової, представників податкової служби, пенсійного фонду, центру зайнятості, управління праці та соціального захисту населення та інших державних органів.

Мета робочої групи – привернути увагу населення до проблем нелегальної зайнятості, надати інформацію про ризики неоформлених трудових відносин та роз’яснення громадянам діючих норм трудового законодавства.

Протягом 2021 року робочою групою прийнято участь у 65 спільних заходах та проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу із 943 суб’єктами господарювання та їх найманими працівниками.

За результатами засідання робоча група вирішила продовжувати проводити активну інформаційно-роз’яснювальну роботу з роботодавцями щодо необхідності дотримання ними норм чинного законодавства стосовно прав і гарантій найманих працівників. Спільними зусиллями сприяти у забезпеченні, становленню та розвитку цивілізованого ринку праці, вжиттю заходів щодо легалізації заробітної плати та зайнятості населення.