ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ ВИКОНАННЯ ТРИСТОРОННЬОЇ УГОДИ

28 грудня 2021

Першим заступником начальника Головного управління Держпраці у Херсонській області Яною Скуратовською прийнято участь у засіданні обласної тристоронньої соціально-економічної ради,  яке відбулось 24 грудня 2021 в приміщенні Херсонської обласної державної адміністрації.

На засіданні, кожним членом ради проінформовано про виконання Територіальної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики та трудових відносин у Херсонській області на 2019 – 2021 роки, яку укладено між Херсонською обласною державною адміністрацією, Об’єднанням організацій роботодавців Херсонщини, Херсонською обласною міжгалузевою радою професійних спілок за 2021 рік.

Також, було обрано голову обласної тристоронньої соціально-економічної ради терміном на один рік та прийнято рішення про підготовку членами ради пропозицій до розробки проекту Територіальної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики та трудових відносин у Херсонській області на 2022 – 2024 роки.

Головне управління Держпраці у Херсонській області в своїй діяльності співпрацює і буде надалі співпрацювати з профспілками обласного та галузевого рівня та обласною організацією роботодавців. Така співпраця у 2021 році була підкріплена спільними заходами до Всесвітнього Дня охорони праці в Україні та підписанням нової двосторонньої угоди про взаємодію та співпрацю в сфері охорони праці та дотриманні законодавства про працю з обласною міжгалузевою радою профспілок Херсонської області, обласною організацією роботодавців.