Роботодавцям та потенційним шукачам роботи про переваги офіційного працевлаштування.

23 грудня 2021

Днями в приміщенні Херсонського міського центру зайнятості заступником начальника управління з питань праці Головного управління Держпраці у Херсонській області Лесею Олішевко проведено два семінари з питань трудового законодавства для 13 роботодавців міста та 15 безробітних осіб, які шукають роботу.

У зв’язку із обмеженнями, передбаченими карантинними заходами, частина роботодавців долучились до семінару в режимі онлайн.

Фахівець ознайомила учасників з повноваженнями Держпраці під час проведення заходів контролю та підставами їх проведення. Акцентувала увагу присутніх на необхідності належного оформлення трудових відносин із найманими працівниками, перевагах легальної зайнятості та про ризиках нелегальної праці як для працівників, так і роботодавців.

Присутні обговорили низку актуальних питань щодо порядку оформлення найманих працівників відповідно чинного законодавства та отримали додаткову інформацію з ведення кадрової документації. В свою чергу безробітні отримали важливу інформацію як не потрапити на гачок недобросовісних роботодавців та захистити свої трудові права.

Семінари пройшли у формі жвавих дискусій. Кожен з присутніх на заходах долучився до обговорення найважливіших питань пов’язаних із законодавством України про працю. Роботодавці і безробітні активно долучалися до розмови, ділилися власним досвідом роботи.

Підсумовуючи Леся Олішевко закликала роботодавців до оформлення трудових відносин з найманими працівниками відповідно до вимог чинного законодавства. Звернувшись до безробітних фахівець наголосила, що соціальний захист сьогодні та пенсійне забезпечення в майбутньому залежить, перш за все, від свідомої громадянської позиції самих працюючих.

Не позбавляйте себе майбутнього – працюйте легально!