Розпочато планову перевірку АТ «Українська залізниця» – виробничі підрозділи в Херсонській області

17 січня 2022

З 17 січня 2022 р. Державною службою України з питань праці розпочато планову перевірку Акціонерного товариства «Українська залізниця», у тому числі – Головним управлінням Держпраці у Херсонській області, під головуванням начальника територіального органа Віталія Берлима – виробничих підрозділів, розташованих у Херсонській області (10 підрозділів).

Предметом перевірки є дотримання законодавства з охорони праці та промислової безпеки, законодавства про працю, про зайнятість населення, зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю.

Кожен з виробничих підрозділів (Херсонська дистанція електропостачання, Експлуатаційно-ремонтне вагонне депо Херсон, Одеська дирекція Херсонський регіон, Херсонська дистанція сигналізації та зв’язку, Локомотивне депо Миколаїв – Оборотне локомотивне депо Херсон, Пасажирська компанія виробничий підрозділ «Вагонне депо станції Каховка» та інші) експлуатують устаткування підвищеної небезпеки, а саме: електроустановки, системи газопостачання природного та зрідженого газу, об’єкти котлонагляду та підйомних споруд, автомобільний та технологічний транспорт.

Територіально перевірки проводитимуться в м. Херсон, м. Нова Каховка (м. Таврійськ) та Генічеському районі.

По завершенні планового заходу уповноваженим керівникам виробничих підрозділів будуть видані відповідні акти перевірок, приписи щодо усунення виявлених порушень та встановлені терміни  щодо їх виконання.