Розпочато планову перевірку стану охорони праці в Херсонській міській клінічній лікарні імені Афанасія і Ольги Тропіних

17 січня 2022

Комісією Головного управління Держпраці у Херсонській області з 13 січня 2022 року проводиться планова перевірка щодо дотримання вимог законодавства з охорони праці  на  Комунальному некомерційному підприємстві «Херсонська міська клінічна лікарня імені Афанасія і Ольги Тропіних» Херсонської  міської ради.

В лікарні здійснюється експлуатація обладнання підвищеної небезпеки: систем газопостачання, посудин, що працюють під тиском, електричного устаткування, ліфтів та кисневого устаткування.

В ході перевірки фахівці Головного управління особливу увагу звертають на дотримання вимог безпеки при експлуатації обладнання для споживання кисню, оскільки потужності споживання кисню в лікарні у зв’язку з пандемією збільшено. Проведено превентивні заходи з медичними працівниками у відділеннях, де використовується кисень.

На нараді з керівництвом КНП «Херсонська міська клінічна лікарня імені Афанасія і Ольги Тропіних» ознайомлено присутніх зі станом виробничого травматизму в області і зазначено, що працівники підприємства мають дотримуватися правил охорони праці при експлуатації діючих електроустановок, підіймальних споруд, посудин, що працюють під тиском.