Спільна робота Держпраці та ДПС – детінізація роботи іноземців.

04 листопада 2021

На виконання доручення Прем’єр-міністра України та з ініціативи Мінекономіки, фахівцями Головного управління Держпраці у Херсонській області та Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі до кінця 2021 року будуть проведені перевірки з питань дотримання законодавства про працю та зайнятість населення.

Перевірками будуть охоплені суб’єкти господарювання, які застосовували протягом 2020 – І півріччя 2021 року працю іноземців та осіб без громадянства на підставі відповідного дозволу, але при цьому інформація про виплату заробітної плати та сплату ЄСВ стосовно іноземних найманих працівників відсутня.

З метою обговорення проведення спільних заходів 02 листопада 2021 року Головним управлінням була проведена робоча нарада за участю представників ДПС, обласного центру зайнятості та інших соціальних партнерів.

Під час зустрічі розроблено алгоритм спільних дій та обговорено питання щодо співпраці та обміну  інформації в частині заходів контролю з питань дотримання суб’єктами господарювання діючого законодавства у даному напрямку.

Реалізація плану спільних заходів дозволить забезпечити дотримання прав і соціальних гарантій іноземних громадян, які працюють в Україні, а також припинити зловживання роботодавцями, які сприяють нелегальній міграції.