Засідання робочої групи щодо затвердження Плану роботи з питань зниження рівня незадекларованої праці, виробничого травматизму Головного управління Держпраці у Херсонській області на 2022 рік

18 лютого 2022

18 лютого відбулося спільне засідання робочої групи до складу якої входять представники ГУ Пенсійного фонду України в Херсонській області, ГУ ДПС у Херсонській області, Автономній республіці Крим та м. Севастополі, Херсонського обласного центру зайнятості, ГУ Статистики у Херсонській області, ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області, Об’єднання організацій роботодавців Херсонщини.

Під час онлайн конференції було розглянуто, обговорено та затверджено План роботи з питань зниження рівня незадекларованої праці, виробничого травматизму Головного управління Держпраці у Херсонській області на 2022 рік.

Перший заступник начальника Головного управління Держпраці у Херсонській області Яна Скуратовська охарактеризувала основні напрямки та методи виявлення незадекларованої праці. Також, розповіла про перебіг проведення інформаційної та інспекційної кампанії з питань виявлення неоформлених трудових відносин в регіоні та про позитивні результати отримані за підсумком проведеної роботи у Херсонській області за минулий рік.

Окреслила заплановані дії в частині зменшення рівня виробничого травматизму акцентуючи увагу на питаннях безпеки і здоров’я на роботі.

На завершення, учасники робочої групи вирішили об’єднати зусилля з метою подолання незадекларованої праці та зменшення кількості виробничого травматизму у Херсонській області учасники за для досягнення спільного результату.