УВАГА! Оголошуємо про старт Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ» 2022 року!

11 листопада 2021

За підтримки  Державної служби України з питань праці ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» проводить Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2022, присвячений Дню охорони праці в Україні.

Ця дата відзначається щорічно 28 квітня – у Всесвітній день охорони праці згідно з Указом Президента України від 18 серпня 2006 р. № 685/2006.

 

Основними завданнями Конкурсу є:
– формування свідомої позиції молоді щодо значення та місця здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя;
– акцентування уваги дітей та молоді як майбутніх працівників на виробничих небезпеках і ризиках;
– профілактика виробничого травматизму за допомогою наголошення на важливості формування високої культури безпеки праці та оцінки ризиків, що супроводжують трудову діяльність дорослих;
– активізація творчого потенціалу дітей і молоді, сприяння розвитку дитячої творчості;
– виявлення, відбір та підтримка талановитої молоді.

Головне управління Держпраці у Херсонській області приймає роботи на перший етап конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» — 2022 за адресою: м. Херсон, вул. Тираспільська, 1. На регіональному рівні конкурс триватиме до 15 лютого 2022 року.

До участі в конкурсі запрошуються учні середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв та вихованці позашкільних навчальних закладів.

Переможців буде визначено у трьох вікових групах:

  • перша група – від 6 до 10 років;
  • друга група – від 11 до 14 років;
  • третя група – від 15 до 17 років.

Конкурсні роботи мають висвітлювати тему охорони праці та промислової безпеки, зокрема безпечне ведення робіт промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, у медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо.

Конкурс проводиться у два етапи:

Перший (відбірковий регіональний тур) – учасники надсилають роботи до Головного управління Держпраці не пізніше 15 лютого 2022 року, після чого на регіональному рівні підбиваються підсумки першого етапу.

Автори робіт, які посіли І, ІІ і ІІІ місця у відповідних вікових групах, стають лауреатами регіонального туру конкурсу. Їх роботи відправляють для участі у ІІ етапі конкурсу до м. Київ.

Другий (фінал) – квітень 2022 року. Фінал конкурсу організовує ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» в період з 1 по 28 квітня 2022 року.

Вимоги до малюнка:

На конкурс подаються малюнки, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю тощо.

Розмір роботи не має перевищувати формат А2.

На звороті малюнка зазначаються:

  • назва роботи;
  • прізвище, ім`я, по батькові та дата народження автора;
  • місце проживання (повна адреса) автора, контактний телефон, електронна адреса;
  • сфера діяльності батьків;
  • назва навчального закладу;
  • прізвище, ім`я, по батькові методичного керівника (детальніше див. Положення)

Конкурсні роботи на відбірковий регіональний тур Херсонщини відправляти до 15 лютого 2022 року на адресу Головного управління Держпраці у Херсонській області: 73026, м. Херсон, вул. Тираспільська, 1.

Довідки за телефоном Головного управління: (0552) 49-30-18 та (0552) 49-05-88.

Положення про проведення Конкурсу