Головне управління Держпраці

у Херсонській області

Фахівці Головного управління перевіряють стан охорони праці в області

У листопаді поточного року Головним управлінням Держпраці проводяться перевірки семи підприємств та тринадцяти закладів освіти м. Херсона.

Так, за результатами планової перевірки стану охорони праці та промислової безпеки сільськогосподарського кооперативу «Радянська земля», що в Білозерському районі, було виявлено 120 порушень, за допущення яких  керівництво та інші посадові особи підприємства підлягають притягненню до адміністративної відповідальності.

Також, продовжується перевірка Міського комунального підприємства «Херсонтеплоенерго». Усього перевірено 12 котелень цього підприємства в трьох районах міста Херсон,  а також – в селі Степанівка. Вже в перший тиждень  перевірки  виявлено понад 80 порушень нормативно-правових актів та виробничих інструкцій щодо дотримання вимог з охорони праці та промислової безпеки.

25 листопада завершена перевірка ПАТ «Фірма Херсоноблагробуд», м. Нова Каховка. За результатами виявлено 53 порушення нормативно-правових актів та інструкцій, що стосуються промислової безпеки і охорони праці. При цьому роботодавець отримав попередження про необхідність негайного зупинення шести одиниць обладнання та виконання робіт. До адміністративної відповідальності притягнуто 5 осіб.