Головне управління Держпраці

у Херсонській області

Наприкінці серпня фахівці ТУ Держгірпромнагляду із залученням спеціалістів ГУ Держпраці в області провели планову перевірку ТДВ "Херсонського електромеханічного заводу".

   На меті перевіряючі мали контроль за дотриманням вимог з охорони праці та промислової безпеки. Під час перевірки виявлено 136 порушень законодавчих та нормативно-правових акті з питань охорони праці та промислової безпеки. Зокрема, непроінформованість персоналу про умови праці; відсутність інструкцій з охорони праці на види робіт; відсутність захисних екранів на універсальних токарних верстатах, тощо. За результатами перевірки видано 5 розпорядчих документів щодо усунення виявлених порушень та протягнуто до адміністративної відповідальності дві посадової особи і одного працівника.

   Комісія оцінила роботу керівництва ТДВ "Херсонського електромеханічного заводу" щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з охорони праці, створення безпечних та нешкідливих умов праці, недопущення професійних захворювань та функціонування системи управління охорони праці як недостатню.