Головне управління Держпраці

у Херсонській області

Питання взаємодії ГУ Держпраці та ГУ ДФС у Херсонській області обговорили на спільній нараді представників територіальних управлінь

Питання взаємодії ГУ Держпраці та ГУ ДФС у Херсонській області обговорили на спільній нараді представників територіальних управлінь, що відбулась 10 серпня 2017 року.
Під час заходу обговорили питання здійснення контролю за додержанням законодавства про працю органами Держпраці та ДФС. Також торкнулись питання співпраці між відомствами, що сприятиме злагодженості спільних дій і змусить бізнес серйозніше поставитися до своїх зобов’язань як працедавця. Крім того, обговорили шляхи виявлення та ліквідації використання праці іноземних громадян без належного їх оформлення. 
Тамара Франкевич, перший заступник начальника Головного управління, зазначила, що наразі пріоритетним у діяльності теруправління Держпраці є активна роз’яснювальна робота із суб’єктами підприємницької діяльності та широким колом працездатних громадян  в питанні законодавчих змін, інформування громадськості про урядову політику щодо захисту трудових прав працівників, недопущення порушення законодавства про працю, і особливо щодо гарантій виплати мінімальної заробітної плати, проведення широкої кампанії в ЗМІ проти нелегального працевлаштування.