Головне управління Держпраці

у Херсонській області

Семінар на колесах

Нові підходи інформування населення щодо переваг офіційного працевлаштування застосовують фахівці ГУ Держпраці Херсонщини. Так, з початку липня на тролейбусних маршрутах м. Херсона триває акція «Консультуємо на колесах», що включила два етапи: підготовчий (попереднє розміщення інформаційних плакатів МОП у салонах тролейбусів) та реалізації (спілкування інспекторів праці з пасажирами).
 
Дана ініціатива охопила 70%  від загальної кількості тролейбусів міста і викликала неабияку зацікавленість у користувачів громадського транспорту. Під час інформаційно-роз’яснювальної роботи увагу пасажирів зосередили на актуальному питанні легалізації трудових відносин в Україні, наголошуючи, що нелегальна робота – це робота без гарантій, майбутнє без пенсій, і вирішити цю проблему можна лише спільними зусиллями. Учасники акції ставили питання та брали активну участь у обговоренні. 
Інформація, отримана від інспекторів, спонукає кожного пасажира замислитись і відповісти самому собі на питання «Чи дійсно я працюю легально?».