Головне управління Держпраці

у Херсонській області

В Головному управлінні Держпраці у Херсонській області стартував Тиждень права

Всеукраїнська акція «Тиждень права» започаткована у 2008 році згідно з указом Президента від 8 грудня 2008 року №1149 «Про Всеукраїнський тиждень права» з нагоди 60-ї річниці проголошення 10 грудня 1948 року Генеральною Асамблеєю ООН Загальної декларації прав людини.

Щороку цей захід відбувається у тиждень, що включає 10 грудня, коли відзначається День прав людини, та супроводжується проведенням заходів з популяризації знань про людські права та про Загальну декларацію прав людини.

У рамках Всеукраїнського тижня права з 04 по 08 грудня 2017 року фахівці сектору юридичного забезпечення ГУ Держпраці у Херсонській області з питань праці прийматимуть громадян для надання безоплатної первинної правової допомоги з питань реалізації і захисту прав людини. Закликаємо, за необхідністю, звертатися до спеціалістів за консультаціями у межах їхньої компетенції.

Усі охочі можуть отримати безкоштовну  первинну  правову допомогу  щодо захисту трудових прав. Тож чекаємо усіх за адресою:    м. Херсон, вул. Горького (Театральна) 8, 2 поверх; тел.: 49-07-17