Безпека праці – виробнича необхідність

03 липня 2018

Актуальність теми безпеки праці нині визначається тим, що в Україні існує доволі складна ситуація у сфері охорони праці, життя та здоров’я людини. Головне управління Держпраці у Херсонській області продовжує проводити семінари з фахівцями районних державних адміністрацій та працівниками з охорони праці районних лікарень з питань ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції та вимог постанов КМУ №1400 від 26.12.2011 року та №270 22.03.2001 року на тему «Взаємодія та обмін інформацією щодо кожного нещасного випадку, що стався внаслідок споживання (користування) нехарчової продукції».

Представники Генічеської, Новотроїцької РДА та районних лікарень ознайомились з метою державного ринкового нагляду та безпосередніми обов’язками інспектора в напрямку проведення перевірок технічних регламентів, які обумовлюють вимоги до продукції, а також сферу відповідальності та штрафні санкції для суб’єктів господарювання за недотримання цих вимог.

Розглянуто питання щодо порядку повідомлення про нещасний випадок невиробничого характеру у відповідності до Порядку розслідування та обліку нещасних випадків невиробничого характеру, затвердженого постановою КМУ від 22.03.2001 №270.

Проінформовано про здійснення моніторингу нещасних випадків та випадків заподіяння шкоди здоров’ю людей внаслідок користування нехарчовою продукцією. Під час семінарів, представникам різних установ та організацій надано вичерпні відповіді на запитання, що цікавили їх.